Cukier w kostkach konie bardzo lubią. Nie można go podawać zbyt dużo. Taki smakołyk traktujmy raczej jako nagrodę dla naszego wierzchowca. Lepiej zamiast cukru nagrodzić konia kawałkiem jabłka, marchewki czy suchego chleba.foto: stadninakonia.bloog.pl