Strona główna » Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie

Data opublikowania: 2017-06-06
Telefon: 512393313
Email: jamajkaklub@gmail.com
Miejscość: Dziekanów Leśny

Stajnia Jamajka Klub (Dziekanów Leśny) zatrudni na stałe (forma zatrudnienia i wymiar pracy do dogadania) instruktora jazdy konnej i hipoterapeutę, najlepiej dwa w jednym! :)
Zależy nam na osobie punktualnej, solidnej, na której możemy polegać i jej zaufać, kulturalnej, mającej łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi i umiejącej rozmawiać oraz bawić się z dziećmi, znającej dobrze zachowania koni, odpowiedzialnej i przewidującej niebezpieczeństwa oraz umiejącej sobie poradzić z ludźmi i końmi w ciężkich sytuacjach :)
Nasza stajnia jest nastawiona na pracę z dziećmi, od 2 roku życia oraz starszymi i dorosłymi, zdrowymi i chorymi oraz z różnego typu lękami i problemami psychicznymi czy emocjonalnymi.
Instruktor musi umieć poprowadzić zajęcia dla dziecka na koniu w pasie, w siodle plus ew.w terenie, tak żeby jeźdźcy zeszli z koni uśmiechnięci :) Stawiamy na bezpieczeństwo oraz dobrą zabawę z końmi! :)
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie za godzinę pracy lub stałą stawkę za miesiąc, dobre warunki socjalne, mili współpracownicy, kameralna, rodzinna atmosfera w stajni, a konie czasem trochę krnąbrne, ale za to bezpieczne :)

Wyświetleń: 692